Acuerdo con ATACADOS

Acuerdo con ATACADOS

Le damos la bienvenida Atacados a nuestra empresa.

Nos alegra comunicaros que nuestra empresa La Tienda de los Artistas, s.l. ,hemos llegado a un acuerdo con esta duo madrileño Atacados por medio de su empresa Indica, para su fabricación y comercialización del Merchandising Oficial y venta Online en nuestra pagina de ventas.

Desde aqui queremos agradecerle su confianza puesta en nuestra empresa y decirle que nos vamos a comprometer al 100% en este ilusionan proyecto.

Muchas GRACIAS y os invitamos a su TIENDA OFICIAL

Etiquetas: atacados

4550Comentarios

Montaż anteny satelitarnej podczas deszczu

📆  ✓ Ocena 4.9 na 147 głosów

Nie zawsze możemy liczyć na dobrą pogodę kiedy decydujemy się na montaż anteny satelitarnej lub naziemnej, jeśli jednak nie ma silnej burzy możemy się podjąć tego zadania nie zapominając o nieprzemakalnym ubiorze i butach. Ze względu na dużą wilgotność powietrza i zachmurzenie samo ustawienie anteny może nam zając trochę więcej czasu niż zwykle, powinniśmy zabezpieczyć nasz miernik sygnału przezroczystą folią lub wykorzystać specjalny futerał z silikonu stosowany do ochrony telefonów komórkowych przed wodą, można go kupić w sklepach z akcesoriami dla rowerzystów. Postarajmy się założyć końcówki na kabel gdzieś w ciepłym pomieszczeniu, będzie łatwiej je zacisnąć i nie dostanie się do środka wilgoć mogąca powodować korozję stykających się ze sobą elementów.

Dużym problemem może się okazać mocowanie kabla do ściany, jeśli jest to możliwe zastosujmy tak zwane "flopy" z gwoździkiem jeśli jest to beton lub cegła, przy ociepleniu ze styropianu możemy zastosować specjalne uchwyty typu "UWT", ostatecznością jest klej termoutwardzalny w pistolecie ponieważ woda może osłabić jego przyczepność do podłoża. Jeszcze w temacie wilgoci i kabla, stosujmy wyłącznie czarne kable wypełnione specjalnym żelem, dzięki niemu nawet jeśli dojdzie gdzieś do przetarcia izolacji woda nie dostanie się do środka.

Wszystkie złączą na zewnątrz budynku zabezpieczamy taśma samo wulkanizującą lub dedykowanymi tulejkami wykonanymi z gumy a na konwerterze możemy zamontować osłonę z tworzywa sztucznego, chroniąca przed deszczem lub śniegiem. W zależności od tego jaki rodzaj dekodera Canal+ lub Polsat wybraliśmy podpisując umowę, prowadzimy jeden kabel dla modelu bez nagrywania lub dwa kable dla modelu z twardym dyskiem (dwa wejścia antenowe), trzecią opcją jest dekoder z nagrywaniem i jeden kabel dzięki konwerterowi Unicable SCR. Warto też pomyśleć o uziemieniu całej instalacji, jeśli ze względu na pogodę nie zrobimy tego od razu to nie odkładajmy tego w czasie bo chodzi o nasze bezpieczeństwo oraz ochronę urządzeń przed przepięciami w czasie burzy i wyładowań elektrostatycznych. Taką instalację odgromową powinien wykonać elektryk z odpowiednimi uprawnieniami, tutaj bardzo ważna jest jak najmniejsza oporność przewodów między ziemią a masztem antenowym na dachu.